Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

PÁR SLOV NA ZAČÁTEK

Proč jsem si založil blog právě na tomto místě?

1 Vedly mne k tomu sympatie ke skupině  mladých lidí, kteří tyto stránky tvoří s nadšením a  jasnou představou, čeho chtějí dosáhnout. Svojí iniciativou je chci podpořit a dát jim tím najevo, že jejich snažení má smysl.

2.Dále je to důvod ryze osobní. Uvažuji dlouho o založení vlastního blogu, ale zatím jsem k tomu nenašel odvahu. Svůj prvý pokus beru zároveň jako příležitost něco nového se u počítače naučit.

3. A konečně, doufám že  stránky mojeho blogu přinesou něco i jeho čtenářům. A třeba je budou  inspirovat k podobné aktivitě. Vždyť jenom v dialogu, přímé výměně názorů a  v  komunikaci je cesta k domluvě a posunu věcí kupředu.

Publikování je moje celoživotní záliba. Byly doby, kdy jsem s napětím čekal každou novou zprávu z redakce, zda můj příspěvek zaujal a bude akceptován. Dnes už to tak silně neprožívám.  Ale i dnes mám pocit uspokojení a snad i zadostiučinění, když jsem se svými myšlenkami a informacemi u redakce uspěl. 

V dalších úvahách bych se rád zabýval způsobem, jakým moje příspěvky vznikají. Pokusím se prozradit  co je třeba vykonat, aby autor uspěl a jeho snažení bylo smysluplné.

 Domnívám se, že těchto pár řádků pro začátek stačí. I v těch příštích   bych nerad unavoval rozvleklými texty. Nevím, kolik příspěvků stihnu a v jakém intervalu a časovém horizontu budu tyto stránky tvořit. Hodně bude záležet na tom, jak mne nová činnost osloví. A také – s jakým ohlasem a podporou, případně i negativní reakcí se u čtenářů setká.


    nikdo zatím nehodnotil

Jeden komentář k příspěvku

 1. avatar

  US dollars permethrin 5 Institutional investors such as banks and pension funds areaccredited investors, but few individuals are allowed to buy newsecurities without a prospectus, and those that are must havefinancial assets worth more than C$1 million.
  elavil 10 mg cause weight gain "Production time is rather long, it takes two years toproduce this vaccine," said Anthony Quin, who heads SanofiPasteur's manufacturing site in Neuville-sur-Saone, easternFrance, where the group has invested 300 million euros ($391million).
  donde comprar lovegra en chile Now, however, Prof George Karniadakis at Brown University in Rhode Island has come up with a model of cell characteristics and how they affect blood flow. It shows that the rigid, crescent-shaped red blood cells don’t cause these blockages on their own. It turns out that the disease produces four different types of red blood cells. The model shows that one of these – SS2, which is softer and deformable – triggers the problem by sticking to capillary walls. Only then do the rigid sickle-shaped cells block the vessels themselves.
  crush cialis under tongue Conservation efforts have affected life across the country,with rolling blackouts in Tokyo shortly after the disaster andoffices ever since adjusting their thermostats to cut airconditioning bills and reduce heating costs.
  differin 0.3 gel 45g As always, advertising keeps Google and Gmail free to use. We work hard to make ads safe, unobtrusive, and relevant. Instead of ads always appearing at the top of your inbox, they've been relegated to a more appropriate place in your Promotions tab to create a better overall experience.