Úvodní strana Seznam blogů Blogeři VIP blogy Registrovat se a založit nový blog

TO NENÍ EPILOG

Po dvou letech aktivního psaní svého „Poškolníčku“ jsme začal cítit, že je potřeba změny. S ukončením psaním tohoto blogu jsme uvažoval několikrát. Poprvé po 50 příspěvcích, kdy jsem zde plnil určité zadání, které přestalo být aktuální. Podruhé po dalších 50 příspevcích, kdy se mi rámec témat zdál být příliš těsný. Naposled po 200 příspěvcích, kdy se mi zdálo, že jsem témata ke kterým jsem se vyjadřoval již vyčerpal a tušil jsem, že se začínám opakovat…

 

Založil jsem proto blog nový, s názvem DĚDŮV ŠKOLNÍ DIÁŘ. Chci v něm reagovat na aktuální dění v našem školství, pohledem z prostoru mimo školu, ale očima učitele, který strávil 40 let pod její střechou. Rád bych hodně a často vzpomínal a srovnával. Jak se učilo tenkrát a jak se to vše jeví s odstupem několika desítek let jeví dnes.
Svého „Poškolníčka“ ale neruším a čas od času se k němu a do něj určitě ještě vrátím. Je v něm kus mého života, hodně názorů které jsem cítil a tímto způsobem se snažil vyjádřit. Čtenářům se nijak nevnucuji, ale děkuji těm, kteří nelitovali a nelitují čas a občas si v tomto místě něco přečtou. A třeba se i zamyslí, zavzpomínají se mnou, porovnají své zkušenosti s mými.

Jinak samozřejmě všem dobrý školní rok 2010/2011 !


    nikdo zatím nehodnotil

Komentáře jsou uzavřeny.